Piperinox to suplement diety na odchudzanie, który cieszy się ogromną popularnością. Produkt ten przez wielu określany jest mianem „rewolucji” w odchudzaniu, czego potwierdzeniem mają być doskonałe efekty przez konsumentów korzystających z tych tabletek. Czy Piperinox faktycznie jest tak skuteczny? Jak działa ten produkt i jakie ma opinie?

Nadwaga to problem, z którym zmaga się cały świat. Światowe statystyki aktualizowane w czasie rzeczywistym (Worldometer) wskazują, że w chwili obecnej liczba osób borykających się z nadwagą przekroczyła 1 700 000 000. Co gorsze, liczba osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej bezustannie rośnie i niestety – nic nie wskazuje na to, by sytuacja ta mogła ulec zmianie.

Walka z nadwagą i otyłością przybiera różne formy – począwszy od diet redukcyjnych, poprzez rozmaite treningi odchudzające i zabiegi medycyny estetycznej (m.in. liposukcja), a skończywszy na suplementach diety. Te ostatnie cieszą się sporą popularnością, co uwarunkowane jest przez fakt ich dostępności, wygody stosowania i rosnącej skuteczności.

Piperinox to jeden z „najgorętszych” brandów na polskim (i nie tylko!) rynku środków wspomagających odchudzanie. Tabletki te bardzo często pojawiają się we wszelkiego rodzaju zestawieniach najlepszych, najpopularniejszych czy najskuteczniejszych suplementów na odchudzanie. Ich popularność sprawia, że i my postanowiliśmy się im bliżej przyjrzeć!

Czym właściwie jest Piperinox?

Piperinox to suplement diety, który z całą pewnością można zaliczyć do grona najpopularniejszych wspomagaczy procesów redukcyjnych. Cieszący się ogromnym zainteresowaniem produkt – uważany jest przez wielu za najlepszą możliwą kompozycję składników sprzyjających odchudzaniu.

Piperinox

Piperinox – jak sama nazwa wskazuje – to tabletki, w których skład wchodzi piperyna – składnik o udowodnionym działaniu, który znajdziemy w wielu „topowych” suplementach na odchudzanie. Co istotne, w Piperinox znajdziemy opatentowaną formę ekstraktu z czarnego pieprzu BioPerine® – standaryzowaną na 95% zawartości piperyny.

Nie mniej, sporym niedopowiedzeniem byłoby definiowanie tabletek Piperinox jako piperyny w tabletkach. Prócz ekstraktu z czarnego pieprzu w tym suplemencie diety znajdziemy aż 6 innych aktywnych substancji, które sprzyjają procesom redukcyjnym.

Promocja! Chcesz kupić Piperinox? Skorzystaj z wyjątkowej oferty zakupu bezpośrednio na stronie producenta: kup 3 opakowania i otrzymaj 3 dodatkowe opakowania:

Skład tabletek Piperinox

Skład tabletek Piperinox to kompozycja aż 7 substancji aktywnych, których skuteczność bez trudu można zweryfikować zaglądając do publicznych baz naukowych, takich jak chociażby PubMed.gov. Na oficjalnej stronie producenta – wyszczególniono wszystkie składniki, co sprawia, że prezentacja produktu jest transparentna. Sięgając po Piperinox – nie kupujesz przysłowiowego kota w worku.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełen skład produktu:
Ekstrakt z nasion guarany [22% kofeiny] (Paullinia cupana); otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z kory cynamonowca (Cinnamomum cassia); ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej [6% synefryny] (Citrus aurantium); ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego [5% gingeroli] (Zingiber officinale); ekstrakt z owoców papryki rocznej [10% kapsaicyny] (Capsicum annuum L.); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – BioPerine® [95% piperyny] (Piper nigrum L.); barwnik – dwutlenek tytanu; pikolinian chromu.

Najogólniej mówiąc, kompozycja składników w tych tabletkach gwarantuje wielotorowe działanie produktu, tj.:

 • zmniejszenie apetytu
 • ograniczenie wchłaniania tłuszczów i węglowodanów
 • przyśpieszenie metabolizmu
 • zwiększenie absorpcji składników odżywczych
 • obniżenie poziomu cukru we krwi

Biorąc powyższe pod uwagę, możemy dojść do jednoznacznego wniosku: Piperinox to suplement kompleksowe wsparcie dla procesu odchudzania.

Aby jeszcze bardziej przybliżyć Państwu działanie tabletek Piperinox, postanowiliśmy wziąć „pod lupę” każdy ze składników obecnych w tym produkcie. Dzięki temu, możliwa będzie rzetelna ocena skuteczności tego produktu.

Ekstrakt z owoców czarnego pieprzu BioPerine®

Ekstrakt z owoców czarnego pieprzuEkstrakt z owoców pieprzu czarnego BioPerine® to opatentowana formuła, standaryzowana na 95% piperyny – substancji, o której nie przestaje być głośno od 2012 roku, kiedy to opublikowano wyniki badań wskazujące, że piperyna może skutecznie blokować tworzenie się nowych komórek tłuszczowych. Od tego momentu – piperyna bardzo szybko zyskała na popularności i stała się niemal obowiązkową pozycją w składzie suplementów diety na odchudzanie.

W przypadku suplementu Piperinox mamy do czynienia z BioPerine® – składnikiem, który na oficjalnej stronie przedstawiany jest w następujący sposób:

BioPerine® jest jedynym produktem pozyskiwanym z piperyny, który uzyskał opatentowany status dzięki swojej zdolności do zwiększania biodostępności związków odżywczych. Po drugie, jest to jedyne źródło piperyny, które zostało poddane badaniom klinicznym w USA, które potwierdziły jej bezpieczeństwo i skuteczność w żywieniu.

Wracając jednak do właściwości piperyny, warto odnotować, że jest to również produkt, który sprzyja metabolizmowi poprzez wzmaganie wydzielania soków trawiennych. Co więcej,  piperyna zwiększa absorpcję ważnych substancji odżywczych: witaminy A, witaminy B6, witaminy C, selenu, beta-karotenu, koenzymu Q10.

Ekstrakt z nasion guarany

Ekstrakt z nasion guaranyNasiona guarany to doskonałe źródło kofeiny, która – jak powszechnie wiadomo – sprzyja redukcji zbędnych kilogramów. Kofeina to substancja, którą większość z nas codziennie przyjmuje popijając pyszną czarną kawę. Nie każdy zdaje sobie przy tym sprawę, że kawa jako źródło kofeiny to produkt, który znajdziemy na niemal każdej liście naturalnych spalaczy tłuszczu.

Kiedy weźmiemy pod uwagę fakt, że kofeina z guarany uwalnia się do organizmu wolniej i działa przez 6 godzin – możemy postawić śmiałą tezę – że w kontekście odchudzania, nasiona guarany są najlepszym źródłem kofeiny.

Ekstrakt z kory cynamonowca

Ekstrakt z kory cynamonowcaEkstrakt z cynamonowca to nic innego jak znana nam wszystkim przyprawa o słodkawo-korzennym smaku. Cynamon, bo o nim mowa to doskonały termogenik, którego regularna konsumpcja sprzyja ograniczeniu lipidów oraz cukru we krwi.

Idąc dalej, należy zwrócić uwagę na fakt, że cynamon uwrażliwia tkanki na insulinę, co finalnie skutkuje zapobieganiem tzw. insulinoodporności, która częstokroć diagnozowana jest u osób otyłych. Prócz tego, stosując ekstrakt z cynamonowca można spodziewać się poprawy (przyśpieszenia) metabolizmu.

Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej

Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiejEkstrakt z gorzkiej pomarańczy, który znajdziemy w tabletkach Piperinox standaryzowany jest na 6% zawartości synefryny – jednej z najsilniej działających substancji prowadzących do wystąpienia termogenezy – procesu wytwarzania ciepła przez organizm, czego efektem jest zwiększony wydatek energetyczny organizmu.

Synefryna odpowiedzialna jest również za przyśpieszenie lipolizy, przyśpieszenie metabolizmu oraz ograniczenie apetyt. To składnik, który pozwoli również zwiększyć wydolność organizmu i pozwoli przeprowadzić jeszcze efektywniejszy trening odchudzający. 

Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego

Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiegoImbir to roślina, które przypisuje się całą gamę właściwości pro-zdrowotnych. Nie od dziś wiadomo również, że imbir działa na odchudzanie. I to całkiem silnie! Nie bez powodu, niemal każdy dietetyk wskazuje by sięgać po tę przyprawę i regularnie korzystać z niej w kuchni.

Imbir nie jest co prawda najlepszym źródłem wartości odżywczych. Natomiast, zawiera związki fenolowe: gingerole, zinferon i shogoali, które to odpowiedzialne są za ostry smak przyprawy, co przyczynia się do wystąpienia termogenezy.

Jakby tego było mało, imbir działa rozkurczowo, łagodząco i pobudzająco na układ trawienny. Podaje się również, że może pozytywnie wpływać na proces ograniczania apetytu.

Ekstrakt z papryki rocznej

Ekstrakt z papryki rocznejEkstrakt z papryki rocznej, który znajdziemy w składzie preparatu Piperinox, standaryzowany jest na 10% zawartości kapsaicyny – substancji, która częstokroć stanowi o sile suplementów diety na odchudzanie. W przypadku tabletek Piperinox – mówimy o dodatku, co jest więcej, niż wymowne.

Wracając do meritum, kapsaicyna to substancja o wielu różnych zastosowaniach. W kontekście odchudzania, podaje się, że kapsaicyna to substancja prowadząca do wystąpienia termogenezy. Co więcej, niektóre badania wskazują na fakt, że ekstrakt z papryki rocznej może przyczyniać się do ograniczenia nadmiernego apetytu.

Chrom

ChromChrom to niezbędny śladowy pierwiastek, który doprowadza do nasilenia działania insuliny i tym samym – wpływa na metabolizm składników odżywczych. Częstokroć, właściwości chromu porównywane są do właściwości błonnika. Wynika to z faktu, iż chrom, podobnie jak błonnik:

 • wspomaga przemianę materii
 • ogranicza łaknienie
 • przyczynia się do utrzymywania prawidłowego poziomu cukru we krwi

Skład tabletek na odchudzanie Piperinox niejako wyjaśnia popularność tego suplementu. Fakt, że znajdziemy w nim aż 7 substancji, które przyczyniają się do utraty nadmiernej tkanki tłuszczowej i pozytywnie wpływają na proces odchudzania – jest najlepszą odpowiedzią na pytanie, czy ten produkt jest skuteczny.

Opinie o Piperinox

Opinie o Piperinox

Kiedy planujemy kupić suplement diety na odchudzanie powinniśmy nie tylko zaznajomić się ze składem produktu oraz jego potencjalną skutecznością, ale także zweryfikować opinie na jego temat. W przypadku tabletek Piperinox nie jest to szczególnie trudne – to niezwykle popularny produkt, o którym przeczytamy niemal w każdym miejscu!

Opinie o Piperinox znajdziemy między innymi na forach (zarówno wielotematycznych, jak i traktujących o odchudzaniu), portalach i blogach (recenzje użytkowników) czy na grupach w kanałach social media. Co istotne, lwia część opinii o Piperinox ma charakter pozytywny. Konsumenci i konsumentki zwracają uwagę, że jest to produkt, który przede wszystkim stanowi ogromne wsparcie dla procesów redukcyjnych.

Co więcej, opinie jednoznacznie wskazuję, że:

 • produkt działa znacznie silniej niż inne do tej pory stosowane suplementy
 • nie powoduje skutków ubocznych
 • gwarantuje trwałe rezultaty (ogranicza ryzyku tzw. efektu jojo)
 • zwiększa poziom energii i poprawia samopoczucie, co ma pozytywny wpływ na cały proces redukcji

Niekiedy możemy natrafić również na negatywne opinie o Piperinox, z tymże – z reguły nie dotyczą one działania produktu, a jego dostępności. Dla części osób problemem jest cena produktu i/lub ograniczona dostępność.

Bezpieczeństwo stosowania tabletek Piperinox

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, Piperinox to suplement diety oparty tylko na naturalnych składnikach. Mimo bardzo silnego działania i niezaprzeczalnego wpływu na odchudzanie, produkt ten uchodzi za w pełni bezpieczny dla organizmu. Do tej pory nie odnotowano skutków ubocznych stosowania tych tabletek.

Warto mieć jednak świadomość, że Piperinox nie jest przeznaczony dla:

 • matek karmiących
 • kobiet w ciąży
 • dzieci
Oczywiście, produkt jest bezpieczny tylko wtedy, gdy stosujemy się do zaleconego dawkowania.

Dawkowanie tabletek Piperinox. Jak stosować?

Dawkowanie tabletek Piperinox

Piperinox to suplement diety, o którym można powiedzieć, że jest niezwykle wygodny w stosowaniu. Produkt stosujemy tylko raz dziennie – pomiędzy posiłkami. 1 kapsułka Piperinox zawiera prawie 600,00 mg substancji aktywnych. Producent zaleca popijać tabletkę dużą ilością wody (300 mililitrów).

Stosowanie tych tabletek nie jest w żadnym stopniu ograniczone czasowo. Naturalne składniki, które znajdziemy w Piperinox możemy przyjmować przez cały okres redukcji. Co więcej, zaleca się stosować Piperinox także bezpośrednio po zakończeniu odchudzania, aby wyeliminować potencjalny efekt jojo.

Efekty stosowania Piperinox. Jakich efektów możesz się spodziewać?

Wysoki poziom tkanki tłuszczowej determinuje mnóstwo osób do ogromnego przedsięwzięcia jakim jest cały proces odchudzania. Kiedy decydujemy się na dietę, trening czy suplement – poszukujemy odpowiedzi na pytanie dotyczące efektywności danego rozwiązania. Jak jest w przypadku kapsułek Piperinox? Ile można schudnąć stosując ten produkt?

Oczywiście trudno o jednoznaczną odpowiedź na temat uzyskiwanych rezultatów. Efekty stosowania Piperinox mogą być bardzo różne. Wszystko bowiem zależy od wielu różnych czynników, m.in.: zastosowanej diety, realizowanego planu treningowego, uwarunkowań genetycznych, wielkości nadwagi.

Nie mniej jednak, można pokusić się o stwierdzenie, że efekty suplementacji tych tabletek będą ponadprzeciętne. Świadczą o tym nie tylko opinie, ale także bardzo bogaty skład produktu. Oczywiście, wszystko zależy od nas samych. Jeśli nadal zamierzasz pić słodkie napoje, stołować się w fast-foodach i ulegać pokusom w postaci słodyczy – nie spodziewaj się poprawy. Natomiast, jeśli zadbasz o dietę, trening i postawisz na Piperinox – możesz chudnąć w naprawdę dobrym tempie!

Warto również pamiętać o tym, że stosowanie Piperinox to nie tylko zmniejszenie masy ciała. Preparat ten poprawia metabolizm, zmniejsza poziom cukru we krwi, poprawia trawienie oraz korzystnie wpływa na samopoczucie podczas procesów redukcyjnych.

Gdzie kupić Piperinox?

Piperinox to produkt, co do którego dostępności można mieć zastrzeżenia. Niestety, nie dostaniemy tych tabletek ani w aptece, ani w drogerii. Kupić je możemy tylko bezpośrednio na stronie producenta: www.piperinox.pl. Na całe szczęście, proces wysyłki przebiega bardzo sprawnie. Z reguły, produkt dociera do zamawiającego w ciągu 24 godzin. Co istotne, nie ma również żadnego problemu z wysyłką za granicę.

Sprzedaż tylko za pośrednictwem oficjalnej strony producenta ma swoje plusy, tj.:

 • gwarancja najniższej ceny wynikająca z braku pośredników
 • gwarancja oryginalności produktu

Gdzie kupić Piperinox

 Uwaga! Przestrzegamy przed zakupem tabletek w innych miejscach. Ogromna popularność tego suplementu sprawiła, że pojawiły się podróbki. Zakup na portalach ogłoszeniowych czy w serwisach aukcyjnych nie jest najlepszym pomysłem. Oryginalny Piperinox znajdziesz na oficjalnej stronie producenta.

Jaka jest cena Piperinox?

Wbrew pozorom, tabletki na odchudzanie Piperinox nie są drogie. Ich regularna cena to 169,00 złotych (1 opakowanie – zapas 1 miesięczny). Biorąc pod uwagę wieloskładnikowość, świetne opinie i fakt, że produkt jest bezpieczny dla organizmu – trzeba przyznać, że jest to całkiem atrakcyjna oferta.

Oczywiście, w porównaniu do popularnych środków, cena może wydawać się wygórowana. Trzeba jednak przyznać, że Piperinox to suplement z najwyższej półki, o czym świadczą chociażby liczne, pozytywne opinie. W przypadku tańszych suplementów – oceny, komentarze i recenzje – z całą pewnością nie są tak przychylne.

Uwaga! Producent wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów udostępnił promocję, dzięki której można kupić Piperinox za połowę ceny! Rabat możemy uzyskać, kupując większy zapas produktu, tj.:

 • w przypadku zakupu 3 opakowań: 33% rabatu (cena za 1 opakowanie tabletek: 112,66 zł)
 • w przypadku zakupu 6 opakowań: 50% rabatu (cena za 1 opakowanie tabletek: 84,50 zł) [/su_note]

Aby lepiej zobrazować atrakcyjność promocji przygotowanej przez producenta, przygotowaliśmy tabelę:

Pakiet (ilość sztuk)Cena całkowitaCena za 1 opakowanieCena za 1 dzień kuracji
Podstawowy (1)169,00 zł169,00 zł5,63 zł
Standardowy (3)338,00 zł112,66 zł3,75 zł
Optymalny (6)507,00 zł84,50 zł2,81 zł

W związku z powyższym, warto jeszcze przed zakupem zastanowić się jaka będzie długość naszej kuracji. Pozwoli nam to sporo zaoszczędzić!

Czy warto kupić ten suplement?

Czy warto kupić Piperinox

Wielokrotnie, na łamach tego serwisu krytycznie odnosiliśmy się do stosowania suplementów diety na odchudzanie. Wszak, wiele dostępnych preparatów - tylko z nazwy przypomina środki odchudzające. Na całe szczęście, istnieją rozwiązania, które są faktycznie użyteczne i warte zastosowania. Z całą pewnością, do środków wartych uwagi można zaliczyć recenzowane powyżej tabletki Piperinox.

Decyzja o zakupie tabletek na odchudzanie zawsze jest sprawą indywidualną. Nie mniej, rozwój nauki sprawia, że naukowcy są w stanie dotrzeć do większej ilości skutecznych składników i zaserwować nam coraz skuteczniejsze suplementy. Oczywiście, nadal musimy bezwzględnie pamiętać o tym, że nawet tak skuteczny suplement jak Piperinox - nie wykona całej, ciężkiej pracy za nas. Suplementy diety stanowią tylko formę asysty dla innych procesów odchudzania.

Czy zatem warto kupić suplement diety na odchudzanie Piperinox? W naszej ocenie, 7 aktywnych składników (piperyna, guarana, synefryna, cynamon, imbir, papryka roczna, chrom) w połączeniu ze świetnymi opiniami i atrakcyjną ceną - sprawia, że Piperinox to preparat, po który warto sięgnąć. Bez cienia wątpliwości, to jedna z najlepszych propozycji dostępnych na rynku.

Oczywiście, nadal należy pamiętać, że tabletki na odchudzanie nie są substytutem diety. To forma uzupełnienia jadłospisu o substancje aktywne, które pozwolą Ci ograniczyć apetyt, przyśpieszyć metabolizm, poprawić trawienie i zwiększyć poziom energii w organizmie. Czy można oczekiwać czegokolwiek więcej?

Autor

Stale podnosimy swoje kompetencje i dostarczamy naszym czytelnikom rzetelne treści. Naszym fundamentalnym celem jest pomoc osobom, które borykają się z nadwagą lub otyłością. Przedstawiamy diety, rekomendujemy ćwiczenia, recenzujemy suplementy i sprawdzamy skuteczność domowych receptur.

1 Komentarz

 1. Piperinox zamówiłam 4 miesiące temu i stosuję go regularnie oczywiście w sąsiedztwie diety i treningu. Diety pilnuję sama przy pomocy specjalnej aplikacji, a trening ułożyli mi w sąsiedzkiej siłowni. Od 4 miesięcy udało mi się schudnąć 17 kg. Początki nie były zadowalające, ale potem się jakoś rozkręciło. Nie zatrzymuję się, jadę dalej trzymajcie kciuki. A Piperinox polecam – bardzo zmiesza apetyt.

Napisz komentarz